Gdynia, Al. Zwycięstwa 162|Gdańsk, ul. Jabłoniowa 54A info@hondagdynia.pl|info@hondagdansk.pl

Autoryzowany serwis kosiarek Honda

Autoryzowany serwis kosiarek Honda

Od lat zajmujemy się dystrybucją urządzeń marki Honda i ich części zamiennych. Posiadamy rozbudowaną wiedzę technologiczną, co czyni nas specjalistami w zakresie doradztwa i użytkowania różnego typu sprzętów. Oferujemy nie tylko dostęp do rozbudowanej oferty kosiarek, ale również przeprowadzamy ich serwis. Naszym celem jest wykorzystanie fachowej wiedzy by świadczyć kompleksową pomoc osobom korzystającym na co dzień z urządzeń marki Honda.

Dysponujemy szeroką gamą silników i innych elementów układu napędowego, nożyc tnących, filtrów powietrza i pasków klinowych. Oferujemy także pomoc w usterkach i awariach dotykających układu zapłonowego, paliwowego, chłodniczego. Stosujemy wyłącznie nowoczesne i w pełni sprawne urządzenia i elementy, które pozwalają na szybkie sfinalizowanie naprawy i przywrócenie kosiarce jej wyjściowej sprawności.

Przeprowadzamy serwis nawet w przypadku najtrudniejszych przypadków uszkodzeń. Nasz doświadczony zespół profesjonalistów jest gotów szybko i sprawnie odnaleźć miejsce wystąpienia usterki, określić jej potencjalną przyczynę oraz zaproponować najlepsze możliwe środki zaradcze. Każdego dnia udzielamy wielu porad technicznych w związku z eksploatacją i prawidłowym użytkowaniem urządzeń. Służymy pomocą wszystkim osobom prywatnym i firmom korzystającym z kosiarek Honda w czasie wykonywania swoich codziennych obowiązków.

Profesjonalny serwis kosiarek Honda

Jesteśmy gotowi pomóc w serwisowaniu Państwa urządzenia i odnalezieniu potrzebnej w tym celu nowej części. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji w związku z poprawną eksploatacją kosiarek Honda oraz ich prawidłową konserwacją. Jedynie regularna troska o urządzenie pozwoli zachować je na wysokim poziomie przez wiele lat. Zapraszamy do skorzystania z naszej fachowej pomocy i doradztwa. Jesteśmy gotowi podjąć się serwisu każdej kosiarki marki Honda – niezależnie od jej modelu i roku produkcji.